RN55C5493FRSL
MFR.Part #
RN55C5493FRSL
JLCPCB Part #
C3500197
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors