TNPU0805113KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805113KAZEN00
JLCPCB Part #
C3998473
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS