Y00079K24510B9L
MFR.Part #
Y00079K24510B9L
JLCPCB Part #
C1467706
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.2451kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS