Y007535R0000D9L
MFR.Part #
Y007535R0000D9L
JLCPCB Part #
C1459774
Description
-55℃~+125℃ 300mW 35Ω ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS