MBA02040D2701BC100
MFR.Part #
MBA02040D2701BC100
JLCPCB Part #
C1402604
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 400mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS