RN55E5361BRSL
MFR.Part #
RN55E5361BRSL
JLCPCB Part #
C1804846
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors