RN55C5361FRSL
MFR.Part #
RN55C5361FRSL
JLCPCB Part #
C3553396
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors