RN55D5361FRSL
MFR.Part #
RN55D5361FRSL
JLCPCB Part #
C1781491
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors