RN50C5361FRSL
MFR.Part #
RN50C5361FRSL
JLCPCB Part #
C1795244
Description
-65℃~+175℃ 5.36kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors