RN50C5360FRSL
MFR.Part #
RN50C5360FRSL
JLCPCB Part #
C1795302
Description
-65℃~+175℃ 50mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors