BFC237524823
MFR.Part #
BFC237524823
JLCPCB Part #
C3798988
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 82nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS