RN55C5113FR36
MFR.Part #
RN55C5113FR36
JLCPCB Part #
C1767440
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors