RN65D2202FRE6
MFR.Part #
RN65D2202FRE6
JLCPCB Part #
C1788953
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors