RN55C5101FRE6
MFR.Part #
RN55C5101FRE6
JLCPCB Part #
C1774434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors