RN55C5103FRE6
MFR.Part #
RN55C5103FRE6
JLCPCB Part #
C1774181
Description
-65℃~+175℃ 125mW 510kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors