RN55C5110FRE6
MFR.Part #
RN55C5110FRE6
JLCPCB Part #
C1396022
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors