RNC50H2551BSRE731
MFR.Part #
RNC50H2551BSRE731
JLCPCB Part #
C3517754
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors