RN55C4992DBSL
MFR.Part #
RN55C4992DBSL
JLCPCB Part #
C3434855
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors