RN55C4872BRSL
MFR.Part #
RN55C4872BRSL
JLCPCB Part #
C5732705
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors