RN55C4871FBSL
MFR.Part #
RN55C4871FBSL
JLCPCB Part #
C1426892
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors