MRS16000C6801FC100
MFR.Part #
MRS16000C6801FC100
JLCPCB Part #
C1390808
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS