RN55C47R0DRE6
MFR.Part #
RN55C47R0DRE6
JLCPCB Part #
C3441044
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors