RN55C4752FRSL
MFR.Part #
RN55C4752FRSL
JLCPCB Part #
C1784883
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors