ERC70562K00FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC70562K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3428341
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 562kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS