RN55C4644FRE6
MFR.Part #
RN55C4644FRE6
JLCPCB Part #
C1803940
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors