RN55C46R4FRE6
MFR.Part #
RN55C46R4FRE6
JLCPCB Part #
C1772625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors