RN55C4642BR36
MFR.Part #
RN55C4642BR36
JLCPCB Part #
C3508517
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors