TSSP58P38
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSSP58P38
JLCPCB Part #
C6561288
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 2.5V~5.5V 38kHz 40m 700uA 插件 Infrared Remote Receiver (IRM) ROHS