RN55C4420BBSL
MFR.Part #
RN55C4420BBSL
JLCPCB Part #
C1425511
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors