RLR20C1541FRR36
MFR.Part #
RLR20C1541FRR36
JLCPCB Part #
C1811858
Description
-65℃~+150℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors