RL07S395JR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S395JR36
JLCPCB Part #
C1791943
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.9MΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors