RN55C4373FB14
MFR.Part #
RN55C4373FB14
JLCPCB Part #
C1395668
Description
-65℃~+175℃ 125mW 437kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors