RN55C42R2FR36
MFR.Part #
RN55C42R2FR36
JLCPCB Part #
C1771838
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors