TNPW0805174KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805174KBYEA
JLCPCB Part #
C1721610
Description
-55℃~+155℃ 150V 174kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS