GDZ9V1B-HG3-08
MFR.Part #
GDZ9V1B-HG3-08
JLCPCB Part #
C6049902
Description
1 Independent 200mW 30Ω 500nA@6V 60Ω 8.85V~9.23V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS