RN55C4024FB14
MFR.Part #
RN55C4024FB14
JLCPCB Part #
C1428846
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors