RNC60J7503BSB14
MFR.Part #
RNC60J7503BSB14
JLCPCB Part #
C1477444
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors