RN55C4702FRE6
MFR.Part #
RN55C4702FRE6
JLCPCB Part #
C1772622
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors