RN55C3922FRSL
MFR.Part #
RN55C3922FRSL
JLCPCB Part #
C3378970
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors