RN55C3922CBSL
MFR.Part #
RN55C3922CBSL
JLCPCB Part #
C1425824
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors