RN55C3832BBSL
MFR.Part #
RN55C3832BBSL
JLCPCB Part #
C3441130
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors