RN55C2000FR36
MFR.Part #
RN55C2000FR36
JLCPCB Part #
C1766845
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors