RN55C3200FB14
MFR.Part #
RN55C3200FB14
JLCPCB Part #
C3405055
Description
-65℃~+175℃ 125mW 320Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors