RN55C3400BRSL
MFR.Part #
RN55C3400BRSL
JLCPCB Part #
C1797144
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors