RN55C3481BRSL
MFR.Part #
RN55C3481BRSL
JLCPCB Part #
C3380517
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors