RN55E1471BR36
MFR.Part #
RN55E1471BR36
JLCPCB Part #
C1787416
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors