RN55C3481FRSL
MFR.Part #
RN55C3481FRSL
JLCPCB Part #
C1783801
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors