BFC238332363
MFR.Part #
BFC238332363
JLCPCB Part #
C3796379
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 36nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS