RN55C3322DB14
MFR.Part #
RN55C3322DB14
JLCPCB Part #
C3480732
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors