RN55C3320DB14
MFR.Part #
RN55C3320DB14
JLCPCB Part #
C1413543
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors